Цитата дня:

Бог готовий допомагати нам здійснювати свої добрі прагнення, але нічого не зробить за нас. На наше волання Він відповідає: «Я з тобою, підтримую тебе, додаю тобі сил, але чекаю на твоє рішення, на твої зусилля».
Яцек Кшиштофович.

Піша проща до Гошева.

 Цьогорічна декада місійності, яка триває  від Вознесіння  до Зіслання Святого Духа, для парафіян церкви Первоверховних апостолів Петра та Павла  с. Мирне розпочалася пішою прощею до монастиря  Чину св. Василія Великого у селі Гошеві, Долинського району на Івано-Франківщині.

Гошівський Монастир є однією із найвеличніших релігійних та історико-архітектурних святинь Західної України. Оскільки Папа Франциск проголосив цей рік роком Милосердя, тому проща пройшла під гаслом: «Користаймо з Божого Милосердя».

У цій прощі, що тривала 10-11 червня, взяли участь  парафіяни м. Надвірна, с. Мирне, с. Назавизів, с. Зелена.  Розпочалась проща з Служби Божої в храмі  с. Мирне, яку відслужив о. Василь  Кугутяк.

Крокуючи до святого місця  через молитву,  святу сповідь та причастя парафіяни розпалювали в собі дар віри, який отримали в тайні Хрещення.  Ділилися своєю вірою один з одним, заохочували себе нести у світ радість Євангелія.

В суботу ввечері, після двох днів мандрівки, сповненої молитов та погодних випробувань, учасники прощі прибули на Ясну Гору до Гошева. Паломники взяли участь у Хресній дорозі та завершили свій похід поклонінням  до чудотворного образу Гошівської  Божої Матері та частинки животворного Христа.

Висловлюємо  щиру  подяку о. Івану Носику та пані добродійці Марії, всім парафіянам с. Вербівці, а також о. Богдану Головчаку  та його дружині Катерині за  діло милосердя для подорожуючих.  

 

 

 

 

Залишайте свої коментарі

0 / 300 Обмежання символів
Ваш текст повинен бути між 10-300 символів
  • Коментарів немає
ShoppingASEhandelASErhvervIndexDKServiceIndexDK