Цитата дня:

Бог ніколи не стає на бік однієї людини проти іншої. Він — Бог усіх людей. Кожна людина, навіть найбільш грішна, може сказати: «Бог є моїм Богом, Бог б зі мною».
Яцек Кшиштофович.

Священство – це Божественне надбання, яке є найдорожчим від усякого майна і багатства, яке є вищим від усякого образу життя і громадянської гідності.

Священиче служіння складається, перш за все, із постійної турботи про маральне переродження кожної особистості, кожної душі. Священик призивається допомогти, відновити в занепалій людині образ Божий. Як керівник до спасіння, він повинен призивати заблуканих на істинну дорогу, огороджувати їх від помилок і забобонів.

Священики приносять Безкровну Жертву Богові, здійснюють Великі Тайни, перед якими благоговіють самі Небесні Сили, подають людям спасаючу благодать Святого Духа і клопочуться за них в молитві перед Богом.

Що може бути вищим, ніж бути подібним Самому Господу нашому Ісусу Христу в справі спасіння людей? З цієї точки зору священство є справою настільки високою, що до нього страшно наблизитися людській немочі, слабкості і гріховній нечистоті.

«Подумай, - говорить святитель Йоан Золотоустий, - якими повинні бути руки, які виконують цю службу, яким повинен бути язик, який промовляє ці слова, якою чистою і святою повинна бути душа, яка отримала таку благодать Святого Духа».

ShoppingASEhandelASErhvervIndexDKServiceIndexDK