Цитата дня:

У Господі, через Ісуса Христа, кожен правдивий смуток, спрага і прагнення серця наситяться.
Ян Янджей Клочовський.
 • Прохання про молитву

  Валя 13.09.2017 06:33
  За навернення
  Прошу допомогу у молитві за мою дочку Світлану за навернення до дітей та Господа Бога нашого. Допоможіть ...

  Детальніше...

   
 • Прохання про молитву

  Іван 07.09.2016 19:24
  за мою покійну матір
  прохання про молитву СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! уклінно прошу помолитися за мою покійну матір Марію. з ...

  Детальніше...

Чернече життя — доля небагатьох обраних, які мають покликання, тобто непереборне внутрішнє прагнення чернечого життя, щоб цілковито присвятити себе служінню Богу. Як сказав про те Сам Господь: «Хто може вмістити, нехай вмістить» (Мт. 19, 12).

Святитель Атанасій говорить: «Є два способи й стани в житті: один — звичайний і властивий людському життю, тобто подружжя; інший — ангельський і апостольський, вище якого бути не може, тобто дівицтво чи стан чернечий».

Ті, хто стає на шлях чернечого життя, повинні мати твердий намір: «зректися світу», тобто відмовитися від усіх земних інтересів, розвивати в собі сили духовного життя, в усьому виконуючи волю своїх духовних керівників, відмовитися від свого майна і навіть від старого імені. Інок бере на себе добровільне мучеництво: самозречення, життя далеке від світу в труді й незгодах.

Чернецтво — великий подвиг служіння світу; воно оберігає світ своїми молитвами, духовно окормляє його і є його заступником, тобто воно звершує подвиг молитовного заступництва за світ.

ShoppingASEhandelASErhvervIndexDKServiceIndexDK