Цитата дня:

Парадоксально, але перемога, успіх – це найважчий момент у житті людини, адже часто він стає початком численних помилок.
Ян Анджей Клочовський.
 • Прохання про молитву

  Валя 13.09.2017 06:33
  За навернення
  Прошу допомогу у молитві за мою дочку Світлану за навернення до дітей та Господа Бога нашого. Допоможіть ...

  Детальніше...

   
 • Прохання про молитву

  Іван 07.09.2016 19:24
  за мою покійну матір
  прохання про молитву СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! уклінно прошу помолитися за мою покійну матір Марію. з ...

  Детальніше...

Надвірнянщина вшанувала героїв

Біля пам’ятного знаку Героям УПА, Марті та Миронові Свідрукам, 23 травня 2016 року в м. Надвірна, відбулись заходи з відзначення Дня Героїв України.  

В заході взяли участь о. Андрій Бакота та священики нашого деканату, а також представникиУПЦ КП.  Голова районної ради Іван Гурмак, голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, міський голова Зіновій Андрійович, ветерани ОУН-УПА, командири батальйонів та учасники АТО, волонтери, представники громадських організацій, політичних партій, депутати, вихованці Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату та громадськість.

Традиційно, святкування було розпочато з державного Гімну, покладання квітів та вінків до пам'ятника борцям за волю України. Священики УГКЦ та УПЦ КП із учасниками спільно помолились панахиду за упокій душ загиблих Героїв знаних та незнаних, котрі віддали своє життя за незалежність і цілісність Української Держави.

В часі урочистостей бійцям АТО та воякам ОУН-УПА, згідно розпорядження голови районної ради Івана Гурмака, вручили подяки, значки та медаль "За заслуги перед Надвірнянщиною". Також бійцям АТО від керівництва обласної ради та обласної державної адміністрації вручили посвідчення та медаль "За бойову звитягу".

На майдані Шевченка учасниками АТО було організовано виставку військового спорядження, привезеного із зони АТО.

 

Залишайте свої коментарі

0 / 300 Обмежання символів
Ваш текст повинен бути між 10-300 символів
 • Коментарів немає
ShoppingASEhandelASErhvervIndexDKServiceIndexDK