Цитата дня:

Якщо ви прийдете до Христо, ви завжди матимете надійного друга. Вам не потрібно буде долати довгу відстань. Він буде з вами на кожному кроці вашого шляху.
Біл Гайбелс.

Надвірнянщина вшанувала героїв

Біля пам’ятного знаку Героям УПА, Марті та Миронові Свідрукам, 23 травня 2016 року в м. Надвірна, відбулись заходи з відзначення Дня Героїв України.  

В заході взяли участь о. Андрій Бакота та священики нашого деканату, а також представникиУПЦ КП.  Голова районної ради Іван Гурмак, голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, міський голова Зіновій Андрійович, ветерани ОУН-УПА, командири батальйонів та учасники АТО, волонтери, представники громадських організацій, політичних партій, депутати, вихованці Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату та громадськість.

Традиційно, святкування було розпочато з державного Гімну, покладання квітів та вінків до пам'ятника борцям за волю України. Священики УГКЦ та УПЦ КП із учасниками спільно помолились панахиду за упокій душ загиблих Героїв знаних та незнаних, котрі віддали своє життя за незалежність і цілісність Української Держави.

В часі урочистостей бійцям АТО та воякам ОУН-УПА, згідно розпорядження голови районної ради Івана Гурмака, вручили подяки, значки та медаль "За заслуги перед Надвірнянщиною". Також бійцям АТО від керівництва обласної ради та обласної державної адміністрації вручили посвідчення та медаль "За бойову звитягу".

На майдані Шевченка учасниками АТО було організовано виставку військового спорядження, привезеного із зони АТО.

 

Залишайте свої коментарі

0 / 300 Обмежання символів
Ваш текст повинен бути між 10-300 символів
  • Коментарів немає
ShoppingASEhandelASErhvervIndexDKServiceIndexDK