Цитата дня:

Майбутнє віри — в руках людей, які ризикуватимуть розділити долю Ісуса.
Юзеф Авґустин.

Ваша Думка

Тут Ви можете викласти свої думки,

питання та побажання щодо нашого сайту.

Велике прохання до відвідувачів нашого сайту викладати тут свої думки тільки щодо роботи сайту, а не служіння отців на парафіях.

Не робіть наклепи, не обмовляйте та не очорнюйте тут своїх отців та одне одного, бо такі речі будуть видалятися.

Залишайте свої коментарі

0 / 300 Обмежання символів
Ваш текст повинен бути між 10-300 символів

Люди які прокоментували

 • Іра КоріцькаЯ
 • Адмін
 • о. Михайло Паньків
 • Тома
 • о. Микола
 • Олег
Показати попередній коментар
 • Доброго здоров’я панове!
  Радий Вас вітати знову на просторах всесвітньої мереж Інтернет.
  Я дивлюся Ви змінились (тобто змінився зовнішній вигляд Вашого сайту) не тільки зовнішньо, :o але дещо і якісно, є відповіді на питання ваших читачів, Ви навіть знайшли інформацію про своє вітання «Слава Ісусу Христу…». Ну що це похвально!!!!:)
  Ну до нових зустрічей. Надіюсь на цікаві дискусії із Вами.;)
  На все добре панове.

 • Якщо організацією(або неорганізацією) реколекцій та Арієрейських Богослужінь займаються парохи на парафіях,а не декан то все ясно.Щиро дякую за оголошення,

 • о. Михайло Паньків

  Admin Tools

  Відносно програми "Сіль Землі". Я не буду себе вихваляти. В нас є програма є програма на районному телебаченні і Богу дякувати вже за те, що вона є, що ми маємо такого мудрого і побожного директора ТРК "Надвірна", який дозволяє нам матьи цю програму. До мого приходу на телебачення, цю прогаму, вело богато священиків. Це і о. Андрій Бакота, певний час, і о. Володимир Андрусяк, І о. Григорій Данчишин, І о. Олексій Градюк. Тобто було багато священиків. Мусимо враховувати ті факти що це не є наше церковне телебачення, і ми не маємо там повного ефірного часу. Телебачення є державним і перебуває на балансі міської ради і відповідно що ми не можемо там бавитись і проводити експерименти. Це не є випуски новин, де тиждень одна ведуча, тиждень - друга. О. Михайло Паньків в міру своїх сил і можливостей старається про те, щоб програма виходила регулярно, була цікавою, доступною і що саме найголовніше, щоб люди могли із неї щось почерпати для себе. Безперечно, кожен священик має свої думки, свої погляди і о. Михайло не узурпував собі цю програму і може дуже легко помінятися з будь-ким із священиків нашого деканату. Але знову ж таки прошу враховувати той факт. що телебачення і канал не є нашими. а державними, і ми мусимо приставати на ті умови, які нам дають. Якщо, в когось із вас, дорогі відвідувачі сайту, є свої пропозиції, думки, побажання, ви можете їх висловлювати щодо даної передачі і я буду старатися згідно своїх можливостей їх виконати.
  Що стосується передподружніх катехизацій, наразі нічого не можу сказати, але на мою думку передподружні катехизації мають проводити не тільки один священик, але більше фахівців. Наприклад у києві подружні пари проходять 8 уроків. і ці уроки з ними проводять: Священик, Лікар, Психолог, Юрист, кожен має по два уроки. Звичайно, що нам у Надвірні трохи важко є організувати щось подібне, бо по- перші цих фахівців треба знайти, а по-други в них має бути бажання, по-третє вони задурно працювати теж не будуть. Але можливо з часом нам вдасться щось подібне організувати і в Надвірні.

 • На мою думку передачі "Сіль землі" та "Шлях до істини", які на НТБ веде от Михайло (Паньків) стали достатньо пофесійними і просто чудові ,але зарідко виходять.І побільше зустрічей (інтервю) із цікавими та широко відомими священнослужителями нашої та ін. єпархій(напр.от.Іван з Перегінська;от.Порфирій з Ів.-Фр.;сестра Мирослава з Надв.монастиря ССНДМ).Нехай побільше людей знають про їхню хорошу Богоугодну працю в нашій місцевості.Не бійтесь конкуренції -це тільки на краще для людей та Церкви.

 • На численні прохання відвідувачів сайту деякі коментарі було видалено

 • Іра КоріцькаЯ

  Admin Tools

  Я щиро вдячна за такі сайти де можна разом помолитися, і закликаю всіх молітькя і просіть Бога і Він Вас почує. Щиро вдячна всім хто за мене молиться , і бажаю всім здоровя.

 • Пане декан От.Іване,просимо Вас так ,як це робив наш попередній декан От.Ігор також в дальнійшому постійно повідомляти на сайті про всі церковні подіі в нашому Надв.деканаті -тому що не на всіх парафіях про них повідомляється священниками.

 • На славу Божу -в Надвірній з волі Господньоі через посередництво отця-декана Андрія ,сестри-настоятельки Любомири потверджується та розвивається Жива парафія! Дякуємо вам за Соборування,опівнічні новорічні Богослужіння, молитовні реколекціі з с.Ліджі ,щонедільні розважання сестер с Соборі .... !!!

 • Дякувати Богу!!! Наш сайт оживає!!!

 • Ціково -хто тепер з отців почав опікуватись сайтом ? Почали оновлюватись новини і відповіді на запитання... -дуже ,дуже добре!!!

ShoppingASEhandelASErhvervIndexDKServiceIndexDK