Цитата дня:

Бог хоче, щоб ти був щасливим тепер, із тим, що ти маєш, і там, де ти є.
Джоел Остін.

Шлях із аду

Великдень - це не просто свято. Це - суть християнства.

Великодні події - ось основа християнської проповіді. Християнство - не "вчення", не моралістика, а просто розповідь про факт. Апостоли проповідують тільки факти - події, очевидцями яких були.

Чому ми вшановуємо ікони?

Пречистому образові твоєму поклоняємося,
Благий, просячи відпущення гріхів наших, Христе Боже;
бо ти добровільно зволив вийти тілом на хрест,
щоб вибавити тих, що їх ти створив, від неволі ворожої.
Тому вдячно cпiваємо тобі:
Ти радістю наповнив усе, Спасе наш, що прийшов спасти світ.
(Тропар Першої Неділі Великого Посту)

Вступивши у час святого Великого Посту, зустрічаємо на нашому шляху до Господа багато перешкод. Однією із таких перешкод є спокусливе запитання: чи правильно прославляємо Бога, ви­­ко­­ристовуючи ікони? Говорити про це хочемо на основі Святого Писання, але, оскільки обсяг статті є невеликий, то й відповідь постараємось дати сти­слу. Отже...

ЩО ТАКЕ РОЗП'ЯТТЯ?

Перш, ніж надягати хрестик, як прикрасу, задумайтеся:

А ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ, ЩО ТАКЕ РОЗП'ЯТТЯ?

Ціцерон цю страту називав найжахливішою з усіх страт, які придумали люди. Суть її полягає в тому, що людське тіло повисає на хресті таким чином, що точка опори опиняється на грудях.

Коли руки людини підняті вище рівня плечей, і вона висить, не спираючись на ноги, вся вага верхньої половини тіла припадає на груди. В результаті такої напруги кров починає приливатися до м'язів грудного пояса, і застоюється там. М'язи поступово починають дерев'яніти.

Біблія про Петрове служіння

Осердям структури Католицької Церкви є Петрове служіння, яке вершить Папа. Власне це служіння видимо вирізняє Католицьку Церкву від інших. Але водночас воно є каменем спотикання для тих християн, які не є католиками. Проте Петрове служіння має чітке біблійне підґрунтя, саме тому його і дотримуються католики.

Що ж конкретно говорить Слово Боже про Петрове служіння?

ShoppingASEhandelASErhvervIndexDKServiceIndexDK