Цитата дня:

Нам не потрібно дивитися за бокову лінію, щоб побачити, чи Бог дивиться на нас, чи Його очі спрямовані на щось інше, вони завжди спрямовані на нас.
Біл Гойбелс.

Шлях із аду

Великдень - це не просто свято. Це - суть християнства.

Великодні події - ось основа християнської проповіді. Християнство - не "вчення", не моралістика, а просто розповідь про факт. Апостоли проповідують тільки факти - події, очевидцями яких були.

Чому ми вшановуємо ікони?

Пречистому образові твоєму поклоняємося,
Благий, просячи відпущення гріхів наших, Христе Боже;
бо ти добровільно зволив вийти тілом на хрест,
щоб вибавити тих, що їх ти створив, від неволі ворожої.
Тому вдячно cпiваємо тобі:
Ти радістю наповнив усе, Спасе наш, що прийшов спасти світ.
(Тропар Першої Неділі Великого Посту)

Вступивши у час святого Великого Посту, зустрічаємо на нашому шляху до Господа багато перешкод. Однією із таких перешкод є спокусливе запитання: чи правильно прославляємо Бога, ви­­ко­­ристовуючи ікони? Говорити про це хочемо на основі Святого Писання, але, оскільки обсяг статті є невеликий, то й відповідь постараємось дати сти­слу. Отже...

ЩО ТАКЕ РОЗП'ЯТТЯ?

Перш, ніж надягати хрестик, як прикрасу, задумайтеся:

А ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ, ЩО ТАКЕ РОЗП'ЯТТЯ?

Ціцерон цю страту називав найжахливішою з усіх страт, які придумали люди. Суть її полягає в тому, що людське тіло повисає на хресті таким чином, що точка опори опиняється на грудях.

Коли руки людини підняті вище рівня плечей, і вона висить, не спираючись на ноги, вся вага верхньої половини тіла припадає на груди. В результаті такої напруги кров починає приливатися до м'язів грудного пояса, і застоюється там. М'язи поступово починають дерев'яніти.

Біблія про Петрове служіння

Осердям структури Католицької Церкви є Петрове служіння, яке вершить Папа. Власне це служіння видимо вирізняє Католицьку Церкву від інших. Але водночас воно є каменем спотикання для тих християн, які не є католиками. Проте Петрове служіння має чітке біблійне підґрунтя, саме тому його і дотримуються католики.

Що ж конкретно говорить Слово Боже про Петрове служіння?

ShoppingASEhandelASErhvervIndexDKServiceIndexDK