Цитата дня:

Велика любов — немов дерево. Вона не вмирає від одного пориву вітру чи коли буває замало води. Воно вмирає, коли дозволяєш, аби любов вмерла всередині.
Бруно Ферреро.

МОЛИТОВНИК РЕВОЛЮЦІОНЕРА

 П’ЯТЬ КРОКІВ ДО ЗДОБУТТЯ ДУХОВНОЇ ПЕРЕМОГИ В УКРАЇНІ

(молимося всі разом кожного дня о 21.00 за Україну, а також кожного разу, коли маємо можливість)

1. КРОК: ПОВНІСТЮ ПОКЛАСТИСЯ НА БОГА, ПРОСЯЧИ ЙОГО ВТРУТИТИСЯ В ХІД ІСТОРІЇ НАШОГО НАРОДУ

Бог є Любов. Він завжди на стороні правди, добра і справедливості. Господь хоче нам допомогти, бо любить і співчуває нам. Однак Він чекає нашого запрошення і довіри до Нього, оскільки шанує нашу вільну волю. Бог неодноразово доводив свою силу і любов до людей протягом історії людства.
Ось один з нещодавніх прикладів.

Як Бог змінив історію Філіпін: сила молитви і довіри до Бога!
В роки правління на Філіпінах Фернандо Маркоса (1965-1986) ліберальна демократія перетворилась на диктаторський режим, а у 2/3 населення дохід став меншим за прожитковий мінімум. 1986 року світова громадськість стала свідком того, як диктатор шляхом великого обману на виборах залишився при владі. Увесь світ чекав на повстання опозиції. Однак кореспонденти та оглядачі не дали опозиції жодного шансу. Тільки один батальйон із військ Маркоса перейшов на сторону опозиції проти добре озброєної танками, літаками та ракетами армії, яка мала підтримку США, — бій, який ще не почався, був уже програний. У цей час кардинал Зін, архиепископ Маніли, закликав віруючих до мирного протесту проти корумпованого режиму. Він просив філіпінців вдатися під покров Матері Божої і молитися Розарій. Радіотрансляція перейшла на той час до рук опозиції. Протягом кількох годин після того, як кардинал розповсюдив по радіо Маніли свій заклик, на вулиці столиці вийшло від 3 до 4 мільйонів філіпінців та молились разом на вервиці. Вдень і вночі священики відправляли на площах Маніли Святу Літургію. Вимога мас була зрозумілою: відставка президента Маркоса та вільні незалежні вибори. Але Маркос і його вірні опиралися. Увесь світ був свідком цих подій. На телеекранах було видно з одного боку мільйони чоловіків, жінок та дітей, що молились на вулицях Маніли, з іншого — танки, які виїжджають із казарм. Жінки, монахині та діти йшли проти танків із вервичками в руках. Генерал-головнокомандувач зупинив колони танків і говорив до жінок. Не пролунало жодного пострілу. Солдати приєдналися до жінок, спустилися з танків і самі почали молитися. Пізніше кардинал Зін написав: «Сильнішою за зброю є повна довіри молитва. Ефективнішими, ніж стратегічне планування, є піст і жертва. Сильнішою за воєнну силу є смиренна сила народу, який неустанно молиться».
Ось молитва, складена в ті дні 1986 року на Філіпінах, і пристосована до нашої ситуації. Помолімося нею.
Добрий наш Боже, найсолодший Ісусе Христе, не дай злим силам, що нас так мучать, опанувати нашу країну. Благаємо Тебе, не допусти, щоб у нашій країні панували цинізм і жорстокість. Господи наш любий, не допусти вторгнення з боку будь-якої іншої держави. Благаємо Тебе, Наймиліший Боже, ми, народ щирий і побожний, щоб Ти відігнав злі сили і зняв напруження у громадян нашої країни, щоб керувалися розумом, а не емоціями, щоб кожен зміг зробити правильний вибір, бо від цього залежить майбутнє нашої України та ставлення світу до неї. Любий наш Боже, хай у нашій країні вічно панує любов, доброта, щирість, побожність. Не допусти, Боже, щоб тут панували фальш і лицемірство. В усьому хай виконується Твоя Свята Воля, а не наша. Амінь

2. КРОК: ПОПРОСИТИ У БОГА ПРОБАЧЕННЯ ЗА ГРІХИ ЦІЛОГО НАРОДУ І СВОЇ ОСОБИСТІ

Святе Письмо вчить нас, що Бог не хоче, щоб ми страждали. Наші страждання — це наслідок наших гріхів. Один святий якось сказав, що злий правитель — це результат гріха цілого народу. Першим кроком на шляху усунення страждань і проклять є покаяння у гріхах і перепрошення за них Бога. Давайте перепросимо Бога за гріхи нашого народу і свої особисті цією молитвою:

Дорогий Ісусе, просимо Тебе, пробач нашому народу всі гріхи, якими він зневажив Твою любов і доброту. Пробач нам кожен вчинок, який завдав Тобі болю. Пробач усім українцям:
за 30 мільйонів вбитих шляхом аборту дітей, за невинно пролиту кров в усіх бойових діях за участю нашого народу, за ненависть до інших людей і народів, за прокльони, бажання зла і насильство, за всі вбивства;
за ворожіння, магію, окультизм, ідолопоклонство, язичництво, атеїзм, за звертання до інших богів, за зневагу Твого святого імені, насміхання над ним, за неналежне святкування Твого святого дня;
за відсутність пошани до батьків, священиків, Церкви, за чоловіків, які стали тиранами у власних сім’ях, за алкоголізм і продаж дітям алкоголю, наркотиків та сигарет, за розбиті сім’ї і десятки мільйонів розлучень;
за розпусту, порнографію, подружню зраду, нетрадиційну орієнтацію, розбещення дітей, сороміцькі телепрограми та інтернет-сайти;
за брехню, хабарі, корупцію, підкуп, нечесні суди, сфабриковані справи, фальшиві свідчення, за грошолюбство, крадіжки, використання один одного, за заздрість, нарікання, очорнення, осудження;
за інші гріхи нашого народу (перерахуйте інші гріхи народу, які пригадуєте)
за наші особисті гріхи (нехай кожен назве ті свої гріха, за які він перепрошує Бога)

3. КРОК: ПРОБАЧИТИ ВОРОГАМ

(пробачити — не означає відмовитися від боротьби за справедливість чи від захисту Богом даних нам прав і свободи; пробачити — означає відмовитися
від гніву, помсти, ненависті, зла,...)
В молитві «Отче Наш» ми молимося: «і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим». Господь каже, що не пробачить нам наших гріхів, якщо ми не будемо прощати нашим винуватцям. Помираючи на хресті, Ісус дав нам досконалий приклад прощення, просячи Отця Небесного пробачити своїх каті в — тих, які Його бичували і розпинали. Христос дивився на них з любов’ю і співчуттям. Давайте і ми пробачимо нашим ворогам цією молитвою:
Добрий Ісусе, Ти пробачив Своїм катам, які Тебе жорстоко катували і прибили до хреста. Дивлячись на Твій приклад і пам’ятаючи Твою заповідь, ми теж хочемо пробачити всім тим, які вчинили нам зло. Ми самі не маємо сили це зробити, отож просимо Тебе нам допомогти.
В ім’я Ісуса Христа ми пробачаємо кожній людині, яка заподіяла нам біль, вчинила зло, змусила нас страждати, ми пробачаємо теперішній владі і міліціонерам за насильство, брехню, знущання, вбивства і катування, пробачаємо нечесним суддям і прокурорам за сфабриковані справи і незаконні вироки. Ми пробачаємо також іншим особам, які повелися з нами погано (перечисліть людей, які зробили вам зло і пробачте їм за це ). В ім’я Ісуса Христа ми відмовляємося від помсти, ненависті і гніву. Ти, Господи, вчив нас не гніватися, а дати місце Твоєму гніву. Ти обіцяв, що сам відплатиш нашим кривдникам. Ти просив, щоб ми молилися за них і благословляти тих, які нас проклинають. Отож в Твоє святе ім’я ми молимося за владу, за міліцію, за суддів і прокурорів, за всіх, хто вчинив нам зло, ми благословляємо їх і просимо, щоб Ти сокрушив їхні серця, пробудив їхню совість і викорінив зло з їхнього серця. Дякуємо Тобі, Ісусе, що Ти почув нас.

4. КРОК: ПРИЙНЯТИ ДОПОМОГУ ІСУСА ХРИСТА

Христос прийшов у цей світ, щоб взяти на себе наші гріхи, заплатити за них ціну власного життя, будучи розп’ятим на хресті — і в такий спосіб відкупити та спасти нас. Його жертва — це подарунок, який ми можемо або прийняти або відкинути. Він не хоче нас ні до чого змушувати, бо шанує нашу волю. Він каже, що стоїть біля дверей нашого серця і стукає, чекаючи поки ми відчинимо Йому і запросимо у своє життя і життя своєї країни. Він хоче принести кожному з нас зокрема і цілому нашому народові загалом мир, любов,
радість та інші благодаті. Але для цього ми маємо впустити Його у своє життя і життя нашого народу, визнавши Його найвищий авторитет і покорившись Його волі. Давайте зробимо це зараз, помолившись цією молитвою.
Дорогий Ісусе, дякуємо Тобі за Твою любов, дякуємо, що Ти помер за нас на хресті, щоб відкупити і спасти кожного з нас. Ми визнаємо, що є великими грішниками і що не можемо своїми силами спастися, не можемо змінити долю нашої країни. Ми потребуємо Тебе і всього, що Ти заслужив для нас на хресті. Ми відкриваємо Тобі двері нашого серця і запрошуємо Тебе в наше життя і життя нашої держави. Ми проголошуємо Тебе Господом, Спасителем і Царем нашого життя і життя нашого народу. Віддаємо Тобі наші трудності і радості, наші перемоги і поразки. Віднині і назавжди хочемо бути з Тобою і Твоїми. Просимо Тебе, Ісусе, втруться в історія нашого народу, викоріни зло, ненависть, насильство і гріх, дай нам любов, радість, мир, порозуміння. Дай нам, Господи, з Твоєю допомогою збудувати процвітаючу глибоко християнську країну.

5. КРОК: ВІДДАТИ СВОЄ ЖИТТЯ І ЖИТТЯ НАШОГО НАРОДУ ПІД ПОКРОВ БОГОРОДИЦІ

Божа Матір є і нашою матір’ю. Її любляче серце болить за долю Своїх дітей. Вона молиться і заступається за нас. Історія знає чимало випадків, коли за молитвою і заступництвом Богородиці припинялося насильство і кровопролиття. В Константинополі вона з’явилася, щоб покрити своїм омофором християнський люд — і поганська армія була змушена відступити, хоча сили були далеко нерівні. В Своїх об явленнях у Фатімі Богородиця просила присвятити Її Непорочному Серцю Росію. Коли це було зроблено Папою Римським Іваном Павлом II у 1984 році, то через рік в Радянському Союзі почалася «перестройка», яка закінчилася розпадом могутнього тоталітарного режиму без кровопролиття. Заохочені цими прикладами і любов’ю нашої Небесної Матері, віддаймо сьогодні під Її покров нас самих і цілу нашу країну, просімо Її про заступництво і допомогу. Помолімося цією молитвою:
Дорога наша Матінко Небесна, Пресвята Богородице, посвячуємо Твоєму Непорочному Серцю нас самих і нашу Україну, просимо Тебе, візьми всіх нас під Свій святий покров і захисти від усілякого зла, насильства, кровопролиття, випроси у Свого Сина для нас і нашого народу мир, любов, порозуміння і добре майбутнє.
Під Твою милість прибігаємо, Богородице Діво, молитвами нашими в скорботах не погорди, але від бід ізбав нас, єдина чиста і благословення. Мати й заступнице наша, молися за нас.
Отче наш...
Богородице Діво....

 

 

 

Залишайте свої коментарі

0 / 300 Обмежання символів
Ваш текст повинен бути між 10-300 символів
  • Коментарів немає
ShoppingASEhandelASErhvervIndexDKServiceIndexDK