Цитата дня:

Бог хоче, аби твоє життя було наповнене любов'ю, спокоєм і щастям. Це не означає, що тобі завжди буде легко, але це означає, що тобі завжди буде добре. Тим, хто любить Бога, усе співдіє на добро (Рим. 8, 28).
Джоел Остін.
 • Прохання про молитву

  Валя 13.09.2017 06:33
  За навернення
  Прошу допомогу у молитві за мою дочку Світлану за навернення до дітей та Господа Бога нашого. Допоможіть ...

  Детальніше...

   
 • Прохання про молитву

  Іван 07.09.2016 19:24
  за мою покійну матір
  прохання про молитву СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! уклінно прошу помолитися за мою покійну матір Марію. з ...

  Детальніше...

Селянин і загублений гаманець золота

Один селяни помітив зникнення свого гаманця із золотими монетами. Обшукавши весь будинок, він не знайшов його і прийшов до висновку, що його вкрали. Згадуючи всіх, хто був у його будинку, він вирішив, що знає злодія – це був сусідський хлопчик.

Цей заходив до нього якраз перед зникненням гаманця, тому ніхто інший не міг вчинити крадіжку. Зустрівши хлопчика селянин помітив в його поведінці багато підтверджень своїх підозр: хлопчик ніяковіє, ховає очі, кожен порух вказував, що саме він і є тим злодюжкою.

Проте в селянина не було жодних прямих доказів, тому він не знав, що має дальше робити. Кожного разу, коли він зустрічався із хлопчиком, той все більше виглядав винним, а селянин злився все сильніше. На кінець він не витримав, надумав іти до батька злодія і все виказати.

І тут його дружина покликала його: «Подивися, що я знайшла під ліжком», - сказавши це, вона простягнула селянину загублений гаманець із золотом.
Наступного дня селянин знову подивися на сина свого сусіда: ні жест, ні порух не показував, що він злодій.

Залишайте свої коментарі

0 / 300 Обмежання символів
Ваш текст повинен бути між 10-300 символів
 • Коментарів немає
ShoppingASEhandelASErhvervIndexDKServiceIndexDK