Цитата дня:

Хто, отже, буде соромитися мене й моїх слів перед цим родом перелюбним та грішним, того посоромиться і Син Чоловічий, коли прийде у славі Отця свого з святими ангелами
(Мр. 8,38).

Пастирські листи та послання владики Василія (Івасюка)

Пастирське послання на Різдво 2015 р. Б.

Пастирське послання до духовенства, монахів та монахинь і вірних
Коломийсько-Чернівецької єпархії на Різдво Христове 2015 року Божого

Христос Раждається! Славіте Його!

Різдво Христове 2015 року Божого ми всі разом зустрічаємо з великою радістю, але і з тривогою у душі. Радісна новина про Рождество Христове приходить у наші оселі і парафії, але війна на території Української держави тривожить серця і душі наших людей.

Дійсно, Різдво - це свято Великої Надії, що народжує в серці людини багато добрих планів і починань на цілий рік, але кожний сприймає і переживає ці величні події дуже особисто.

Детальніше...

Великоднє послання Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ єпископа Василія Івасюка

Боголюбивим священнослужителям монахам і монахиням та всім вірним Коломийсько-Чернівецької єпархії

Улюблені у Христі душпастирі, монахи та монахині, браття і сестри, українська молоде! Сердечно вітаю вас зі Святом над Святами і Торжеством всіх Торжеств - Пасхою Христовою, радісним привітом - Христос Воскрес!

Слова пасхального привітання урочисто свідчать про велику таємницю Божої Любові. Любов Спасителя перемогла вічну смерть і принесла людині Божественний дар життя.

Воскресіння Христове подолало трагічну дійсність, зруйнувало "браму пекла" (Мт.16,18) і дало нам обітницю вічного життя та нашого воскресіння. З Воскресінням Ісуса і наша смерть стає переходом до нової форми духовного буття.

Детальніше...

Слово підтримки для священиків Одесько-Кримського Екзархату УГКЦ

“Не бійтеся!”

Слава Ісусу Христу! Всечесні отці, наступив час Великого Посту. Ви розпочали підготовку до Воскресіння Господа нашого Ісуса Христаю. Пасха вимагає пройти через терпіння та випробовування. Господь цього 2014 року бажає від Вас бачити не тільки духовний подвиг у боротьбі з гріхом, але й бажає загартувати Вас у горнилі особистих фізичних терпінь разом із своєю паствою та Українським народом на півдні України. І тут потрібно Ваших щирих молитов та правдивого посту, які творять правдивий ґрунт для витривання у важких обставинах сьогодення.

Детальніше...

Звернення про благодійний збір коштів на лікування постраждалих у Києві та інших містах України

Боголюбивому духовенству і дорогим мирянам Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ, всім людям доброї волі

"Хто нас відлучить від Христової любові? Горе чи утиск, чи переслідування, чи голод, чи нагота, чи небезпека, чи меч?" (Рим. 8. 35).

№ 39 від 27 січня 2014 р.Б., м. Коломия

Христос Рождається!

Улюблені у Христі брати і сестри,

Саме ці євангельські слова промовив Апостол Павло, відкриваючи для себе безмежну Христову Любов.

Глибокою кризою охоплений український народ. Важкі допусти терпінь переносять мужні сини і дочки з християнських родин по всій Україні. Загиблі, поранені, ув’язнені та переслідувані приносять свій найбільший дар - життя і здоров’я на вівтар кращого майбуття української нації.

Детальніше...

ShoppingASEhandelASErhvervIndexDKServiceIndexDK