Цитата дня:

Бог не прагне бути лише в Церкві чи в певному монастирі. Він хоче бути в людині – незалежно від того, де вона перебуває і що робить.
Джонатан Дюринг.

Пастирські листи та послання митрополита Івано-Франківського Володимира (Війтишина)

Пасхальне привітання митрополита Володимира (Війтишина)

Всечесні отці, преподобні монахи та монахині, дорогі семінаристи, возлюблені у Господі брати і сестри! Щиросердечно, з глибоким відчуттям пасхальної радості, вітаємо Вас з великим святом Світлого Христового Воскресіння!

Христос воскрес!

Сповненні Духом Воскреслого з мертвих  Господа Нашого Ісуса Христа, бажаємо спільно з Вами пережити Божественний досвід та разом з усім створінням сьогодні возрадуватись присутністю таїнства світлого Великого Дня. "Цей  День, що Його створив Господь, Тож радіймо і веселімся в Нім".

Детальніше...

Різдвяне послання

Архієпископа і Митрополита УГКЦ Преосвященного
Кир Володимира Війтишина та
Єпископа-помічника Преосвященного
Кир Йосафата Мощича

Всечесним отцям-душпастирям, преподобним монахам і монахиням,
та всім вірним Івано-Франківської Митрополії УГКЦ

Христос Рождається!

В цей благословенний Богом день святкуємо народження Сина Божого. Ми не знаємо достеменно, як проходила Свята ніч, напевно Пречиста Діва Марія з святим Йосифом стукали в кожні двері з надією що хтось змелосердиться і прийме їх до свого дому, та усі двері були замкнені…

Детальніше...

МИТРОПОЛИТ ВОЛОДИМИР ЗВЕРНУВСЯ ДО ДУХОВЕНСТВА І ВІРНИХ З ПРИВОДУ ПРОБЛЕМИ ВИКОРИСТАННЯ ШТУЧНИХ ВІНКІВ ТА КВІТІВ.

Всечесним отцям душпастирям, преподобним монахам і монахиням, дорогим братам-семінаристам та всім вірним Івано-Франківської Митрополії УГКЦ

Возлюблені в Христі,

звертаюсь до Вас у часі Великого посту з особливим пастирським зверненням, яке має за мету допомогти як найкраще підготовитись до Пасхи, щоб животворну та спасаючу дійсність Христового Воскресіння могло вповні відчути не лише наше спрагле Бога серце, але й через нас також і наші ближні та увесь оточуючий світ.

Детальніше...

"...ЗВЕРТАЮСЬ ДО ВСЬОГО ДУХОВЕНСТВА ТА ВІРНИХ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ АРХІЄПАРХІЇ УГКЦ З ЧЕРГОВИМ ПОСИЛЬНИМ ЗАКЛИКОМ ДО МОЛИТОВ ТА ПОСТУ..." - МИТРОПОЛИТ ВОЛОДИМИР.

ВСЕЧЕСНИМ ОТЦЯМ-ДУШПАСТИРЯМ,
МОНАХАМ І МОНАХИНЯМ,
ДОРОГИМ І ВОЗЛЮБЛЕНИМ БРАТАМ І СЕСТРАМ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ АРХІЄПАРХІЇ!

Дорогі в Христі, у цей не простий час у нашій державі звертаюсь до всього духовенства та вірних івано-франківської архієпархії угкц з черговим посильним закликом до молитов та посту в наміренні мирного розв’язання конфліктної ситуації, яка склалася в державі.

Детальніше...

ShoppingASEhandelASErhvervIndexDKServiceIndexDK