Цитата дня:

Я - хліб живий, що з неба зійшов. Коли хтось цей хліб їстиме, житиме повіки. І хліб, що його я дам, це - тіло моє за життя світу
(Ів. 6,51).
 • Прохання про молитву

  Валя 13.09.2017 06:33
  За навернення
  Прошу допомогу у молитві за мою дочку Світлану за навернення до дітей та Господа Бога нашого. Допоможіть ...

  Детальніше...

   
 • Прохання про молитву

  Іван 07.09.2016 19:24
  за мою покійну матір
  прохання про молитву СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! уклінно прошу помолитися за мою покійну матір Марію. з ...

  Детальніше...

о. Микола Дем'янчук

 

 

 

о.Микола Дем’янчук син Степана та Наталії, народився 22 листопада 1981р.Б. в м.Надвірна, в сім’ї практикуючих християн.

Навчався в Надвірнянській ЗОШ №1, яку закінчив в 1999р.Б.

Ще з ранніх літ відчув покликання служити Богові, тому під батьківською опікою отця мітрата Григорія Сімкайла почав прислуговувати при церкві «Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста» м.Надвірна.

Після закінчення школи, з благословення правлячого архієрея Коломийсько-Чернівецькох єпархії Кир Павла (Василика) у 1999р.Б. вступає в Івано-Франківську Теологічну Академію, яку успішно закінчив у 2005р.Б. отримавши ступінь бакалавра філософії і теології, кваліфікацію теолога та викладача релігієзнавства і християнської етики.

25.03.2006р.Б. з рук Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії  Кир Миколая (Сімкайла), в єпархіяльній каплиці «Покрову Пресвятої Богородиці»  м. Коломия прийняв піддияконські свячення.

07.04.2006р.Б. в день празника Благовіщення Пресвятої Діви Марії, в соборі «Благовіщення ПДМ» м.Надвірна, з рук Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії  Кир Миколая (Сімкайла) прийняв дияконські свячення.

12.02.2007р.Б. в день празника Трьох Святителів в соборі «Благовіщення ПДМ» м.Надвірна з рук Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії  Кир Миколая (Сімкайла) прийняв ієрейські свячення.

У 2007р.Б. у Хрестопоклінну неділю призначений адміністратором парафії «Різдва Пресвятої Богородиці» с.Молодків, Надвірнянського деканату, Коломийсько-Чернівецької єпархії. Одразу після призначення розпочинає своє служіння в тимчасовій богослужбовій каплиці, біля якої розпочинає будівництво церкви, яку в жовтні 2010р.Б. освячено Правлячим Архієреєм Коломийсько-Чернівецької єпархії  Кир Миколаєм (Сімкайлом).

З 2007р.Б. і до цих пір є душпастирем на даній парафії.

Одружений. Виховує з дружиною трьох дітей.

 

 

 

ShoppingASEhandelASErhvervIndexDKServiceIndexDK