Цитата дня:

Якщо духовний досвід, досвід віри став для мене тільки обов'язком, то мені буде важко знайти істинний образ Бога. Бога знаходять ті, хто Його шукає всім серцем, усією душею, всім розумом і всією своєю силою.
Юзеф Августин.
 • Прохання про молитву

  Валя 13.09.2017 06:33
  За навернення
  Прошу допомогу у молитві за мою дочку Світлану за навернення до дітей та Господа Бога нашого. Допоможіть ...

  Детальніше...

   
 • Прохання про молитву

  Іван 07.09.2016 19:24
  за мою покійну матір
  прохання про молитву СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! уклінно прошу помолитися за мою покійну матір Марію. з ...

  Детальніше...

о. Михайло Касіянчук

о.Михайло Касіянчук, син Івана та Марії з роду Вациків народився 12 грудня 1956р.Б. в селищі Делятин, Надвірнянського району, Івано-Франківської області.

З 1964р.Б. навчався в Делятинській середній школі №2.

В 1975р.Б. закінчив навчання середньої освіти в Надвірнянській заочній середній школі.

З 1972р.Б. по 1974р.Б. навчався і успішно закінчив навчання в Чернівецькому Залізно-Дорожньому училищі де здобув професію – оглядач вагонів.

В 1992р.Б. поступив до Івано-Франківського Теологічно-Катехитичного інституту де навчався і в 1997р.Б. успішно закінчив.

Також навчався та здобув у 2001р.Б. другу повну вищу освіту в Державному Прикарпатському Університеті ім. Василя Стефаника.

8 квітня 1997 року, за Божественною Літургією в єпархіяльній каплиці «Покрову Пресвятої Богородиці» Його преосвященством преосвященним Кир Павлом (Василиком) Правлячим Архієреєм Коломийсько-Чернівецької єпархії  УГКЦ був хіротонізований в сан Диякона.

27 грудня 1998р.Б. за Божественною Літургією в церкві Святого Миколая с.Гвізд Надвірнянського деканату Його преосвященством преосвященним Кир Павлом (Василиком) Правлячим Архієреєм Коломийсько-Чернівецької єпархії  УГКЦ був хіротонізований в сан Священника.

З дня Ієрейських свячень по 2001р.Б. виконував священичі обов’язки сотрудника с.Лоєва.

З 2001р.Б. виконує священичі обов'язки сотрудника Прокатедрального Собору «Благовіщення Пресвятої Діви Марії» м.Надвірна.

23 жовтня 2003р.Б. Його преосвященством преосвященним Кир Павлом (Василиком) Правлячим Архієреєм Коломийсько-Чернівецької єпархії  УГКЦ удостоєний високої Церковної нагороди - Золотого Хреста.

07 грудня 2006р.Б. Його преосвященством преосвященним Кир Миколаєм (Сімкайлом) Правлячим Архієреєм Коломийсько-Чернівецької єпархії  УГКЦ удостоєний високої Церковної нагороди – Золотого Хреста з прикрасами.

Неодружений.

ShoppingASEhandelASErhvervIndexDKServiceIndexDK