Цитата дня:

З нашим небесним Батьком ми можемо отримати більшу впевненість. Коли починаємо пізнавати всезнаючого Бога, то набуваємо надприродної упевненості навіть під час життєвих штормів.
Біл Гойбелс.

о. Михайло Федорів

о. Михайло Федорів, син Мирона і Марії, народився 22 лютого 1968р.Б. в с.Криве, Козівського р-ну, Тернопільської області.

З 1975р.Б. навчався в Кривенській восьмирічній школі.

В 1983р.Б. закінчив навчання в школі і поступив у Львівський Технікум Залізничного Транспорту на спеціальність « Автоматика і телемеханіка на залізничному транспорті», який закінчив з відзнакою у 1987р.Б.

З 1987р.Б. по 1989р.Б. служив у лавах Радянської Армії.

З 1991р.Б. по 1996р.Б. навчався і успішно закінчив  Івано-Франківський Теологічно-Катехитичний Духовний Інститут.

13 червня 1995р.Б. в єпархіальній каплиці «Покрову Пресвятої Богородиці» м.Коломия з рук Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії преосвященного єпископа Кир Павла (Василика) прийняв Піддияконські свячення.

14 жовтня 1995р.Б. в церкві «Покрову Пресвятої Богородиці» м.Чернівці, з рук Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії, преосвященного єпископа Кир Павла (Василика) прийняв Дияконські свячення.

14 липня 1996р.Б. в церкві «Святого Миколая» с.Верхній Майдан, Надвірнянського деканату, з рук Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії, преосвященного єпископа Кир Павла (Василика) прийняв Ієрейські (священичі) свячення.

З дня ієрейських свячень і по сьогоднішній день адміністратор парафії с.Верхній Майдан, Надвірнянського деканату.

З 2000р.Б. по 2004р.Б. навчався і успішно закінчив Варшавський Католицький Університет імені Св.Стефана Вишинського (Польща), де здобув ліцензіат богослов’я.

19 грудня 1998р.Б. Правлячим Архієреєм Коломийсько-Чернівецької єпархії преосвященним єпископом Кир Павлом (Василиком) нагороджений високою церковною нагородою - Золотим Хрестом.

11 вересня 2000р.Б. Правлячим Архієреєм Коломийсько-Чернівецької єпархії, преосвященним єпископом Кир Павлом (Василиком) нагороджений високою церковною нагородою - Хрестом з прикрасами.

Одружений.

ShoppingASEhandelASErhvervIndexDKServiceIndexDK