Цитата дня:

Бог б величний і сильний, але ми повинні запросити Його бути сильним у нашому житті.
Біл Гайбелс.

о. Роман Богославець

о. Роман Богославець син Богдана та Катерини, народився 6 січня 1978р.Б. в смт.Солотвин, Богородчанського району, Івано-Франківської області.

З 1985р.Б. по 1995р.Б. начався в Солотвинській ЗОШ І-ІІІ ст.

Також у 1995р.Б. закінчив музичну школу.

В 2009р.Б. закінчив Івано-Франківський Теологічний Духовний Інститут і по закінченні студій виконував дяківсько-регентську службу в церкві «Різдва Пресвятої Богородиці» смт.Солотвин.

01.05.2011р.Б. в Томину Неділю, в єпархіальній каплиці «Покрову Пресвятої Богородиці» м.Коломия, з рук Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Миколая (Сімкайла) прийняв піддияконські та дияконські свячення.

14.04.2013р.Б. в єпархіальній каплиці «Покрову Пресвятої Богородиці» м.Коломия, з рук Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Миколая (Сімкайла) прийняв ієрейські свячення.

З дня ієрейських свячень виконує обов’язки сотрудника парафії “Вознесіння Господа Нашого Ісуса Христа» с.Парище, Надвірнянського деканату, Коломийсько-Чернівецької єпархії.

Також проходив і закінчив курси підвищення кваліфікації священиків в Духовному Інституті ім. єпископа Павла Василика м.Коломия.

Одружений. Виховує з дружиною дочку та сина.

ShoppingASEhandelASErhvervIndexDKServiceIndexDK