Цитата дня:

Це привілей святих — чітко бачити свою гріховність. Вони справді плакали над своїми гріхами, але одночасно вміли прославляти Бога за Його милосердя.
Томаш Галік.

"Хресна Дорога" на місці загибелі сотні «Чайки»

2016 рік оголошений Церквою Роком Божого Милосердя.

В наміренні цієї події, в неділю, 24 квітня 2016року Божого, в селі Верхній Майдан, на місці загибелі сотні «Чайки» УПА, парохом отцем Михайлом Федорівим проведена Хресна Дорога для жителів і гостей села.

Здавалося, сама природа шумом смерекових верховіть супроводжувала Хресний похід. Від стації до стації кожне повчання зачіпало найтаємніші закутки людської душі: голодного нагодувати, спраглого напоїти, подорожнього в дім прийняти, у сумніві порадити, грішника навернути, ув’язненого відвідати, кривду терпеливо зносити, хворому послужити, сумного потішити, образу з серця прощати…

Величні хрести-стації, пагорби, місточки між ними, побожні пісні – все створювало атмосферу безмежного Божого Милосердя і відпусту гріхів, за що щиро молились віряни.

Закінчилась Хресна Дорога – з небес полився дощ, який напоїв спраглу землю. Для всіх присутніх - це ще одне нагадування: з кожним Христовим Воскресінням оживає Віра, Надія, Любов, які своїми терпіннями і муками для нас жертвував наш Спаситель Ісус Христос.

Для прес-служби деканату о. Михайло Федорів.

 

Залишайте свої коментарі

0 / 300 Обмежання символів
Ваш текст повинен бути між 10-300 символів
  • Коментарів немає
ShoppingASEhandelASErhvervIndexDKServiceIndexDK