Цитата дня:

Ненависть сварки роздуває, а любов гріхи всі покриває
(Прип. 10,12).

«Покаяння двері відкрий мені Життєдавче»

Під такою молитовною роздумою та  за благословенням Правлячого Архиєрея Миколи Сімкайла, з нагоди Року Віри 2013, в Прокатедральному соборі Благовіщення Пресвятої Діви Марії м. Надвірна проходили дні Духовного Відродження, які передували храмовому святу.

На запрошення настоятеля собору о. Андрія Бакоти реколекційні науки провадив о. Ілля Мамчак студит. 5 квітня була відслужена Хресна дорога, після якої отець Ілля виголосив першу науку про велич та глибоку духовність молитви св.Єфрема в молитовному житті, а особливо в час святого і великого посту, коли людина  повинна переосмислити моральну сторону особистого і суспільного життя,а найголовніше наблизити своє серце до Господа. Другий день реколекцій мав більш насичену молитовну програму, а розпочався зі Святої Літургії. яку відслужили о. Ілля Мамчак, о. Андрій Бакота настоятель собору та отці Михайло Касіянчук і Андрій Василів.

Вечірня з Литією розпочала нічні чування у соборі Благовіщення, які зібрали чисельну кількість вірних для спільної молитви.

Студенти Івано-Франківської Духовної академії своїми розважаннями про Христові страсті молитовно зворушили присутніх, щоб кожен відчув та пережив велич Божої Любові до нас.

Сестри Служебниці, які завжди активно приймають участь у молитовно-літургічному житті парафії, провели Вервицю з розважаннями Радісних Таїнств та Ісусову молитву, про практикування якої розповів о. Ілля. В ці дні кожний бажаючий міг приступити до Святої тайни Покаяння, що є таким  корисним і спасаючим для кожного. На завершення нічних чувань був відслужений Акафист до пресвятої Богородиці, а кульмінацією реколекцій у соборі була віслужена Архиєрейська Свята Літургія, на яку прибув Кир Микола Сімкайло вітаючи всіх молільників з храмовим празником, а особливо гостей, які чисельно в той день прибули до собору і уділив всім присутнім Архиєрейске благословення.

о. Андрій Бакота

Дивитись більше фото...

Дивитись фото із Святкової Архиєрейської Літургії...

Залишайте свої коментарі

0 / 300 Обмежання символів
Ваш текст повинен бути між 10-300 символів
  • Коментарів немає
ShoppingASEhandelASErhvervIndexDKServiceIndexDK