Цитата дня:

Боже прощення – це дар любові, даний безплатно й без заслуг, і достатньо лиш Йому з довірою відкрити своє серце.
Томаш Галік.

Відійшов до вічності отець Микола Семків

 З глибоким сумом повідомляємо про упокоєння отця Миколи Семківа. Новопереставлений священик о. Микола останнім часом виконував душпастирське служіння при Центральній районній лікарні м. Надвірна у каплиці Пресвятої Євхаристії.

Священичий похорон розпочнеться 11:00 годин 19 вересня з храму Трьох Святителів м. Надвірна (район Ломоносова).

Нехай Господь оселить його душу у вічному блаженстві Царства Божого. Вічна пам’ять!

Біографічна довіка:

Народився майбутній священик Микола Семків, син Василя, 16 червня 1961 р. у селі Сваричеві Рожнятівського району Івано-Франківської області в сім’ї селян.

1967 р. пішов у перший клас Сваричівської середньої школи. 1980 р. був прийнятий учнем-столярем меблевого цеху Делятинського лісокомбінату. У 1986 р. вступив до Коломийського технікуму механічної обробки деревини, який успішно закінчив.
У квітні 1989 р. був переведений у виробничий відділ лісокомбінату, де працював технологом. 1991 р. у монастирі Святого пророка Іллі як послушник провів шість місяців. Далі по рекомендації о. Порфирія з Дори переїхав до Львова у монастир Святого Обручника Йосифа Студійського уставу, де провів два роки.

1993 р. захворів гіпертонічною хворобою і на початку 1994 р. вийшов з монастиря без порушень. Потім було служіння дяком у селах Пнів і Битків, а також у м. Надвірна. У січні 2003 р. отримав піддияконські свячення з рук владики кир Павла Василика, а 9 квітня цього ж року і дияконські свячення.

2005-2008 року навчався в Івано-Франківській теологічній академії, де екстерном пройшов курс філософського та богословського факультетів.

27 червня 2006 р. з рук владики Миколая Сімкайла отримав священичі свячення. Як сотрудник церкви Воздвиження Чесного Хреста м. Надвірна 27 березня 2009 р. нагороджений золотим хрестом.

 

 

 

Залишайте свої коментарі

0 / 300 Обмежання символів
Ваш текст повинен бути між 10-300 символів

Люди які прокоментували

  • Лєна
  • Олег
ShoppingASEhandelASErhvervIndexDKServiceIndexDK