Цитата дня:

Вірити в Бога, котрого не бачимо, означає також щонайменше сподіватися, що Він перебуває і там, де ми Його не бачимо, і часто навіть там, де Його, на наше тверде переконання, немає й не може бути.
Томаш Галік.

Африка: щодня від голоду помирає троє дітей

У середньому вмирає троє дітей щодня й один з семи у віці пяти років внаслідок важкої гуманітарної кризи у країні. Після трьох років незалежності Південного Судану населення досі живе в жахливих умовах.

З початку конфлікту в грудні 2013 року 1,5 мільйонів південних суданців покинули свої будинки, з них 400 тисяч тікали в Уганду, Ефіопію та Кенію. Якщо негайно не збільшити гуманітарну допомогу, то 50 тисяч дітей можуть померти через недоїдання. На даний момент існує більше 7 мільйонів (дві третини населення країни) осіб, котрі живуть у небезпеці голоду.

Іспанська організація «Дія проти голоду» (Acción Contra el Hambre) у 2013 році взяла під опіку 27 000 дітей, які страждали на гостре недоїдання. Статистика показала, що смерті дітей віком до п’яти років збільшились з 18 до 24 на тиждень, оскільки робота Місії Об’єднаних націй погіршилася через наплив чергової хвилі переселенців. «Дія проти голоду» в співпраці з іншими організаціями забезпечила питною водою 46 000 мешканців Південного Судану, 189 мільйонів людей – водопроводом, а також продовжує допомагати більш, як 80 тисячам особам.

Що стосується освіти, то 9 з 10 дітей не закінчили початкову школу, а також 84% жінок не вміють читати та писати. Лишень 40% людей мають доступ до медичного обслуговування та 32% не мають питної води. У травні в столиці спалахнула епідемія холери. 9 з 10 регіонів перебувають під карантином, 2-го липня зафіксовано 2 600 хворих та 54 особи загинули. Загалом результати опитування показали, що 34% мешканців страждають від недоїдання, в той час, як критична межа, яку подає Всесвітня організація охорони здоров’я – 15%.

Джерело: CREDO

Залишайте свої коментарі

0 / 300 Обмежання символів
Ваш текст повинен бути між 10-300 символів
  • Коментарів немає
ShoppingASEhandelASErhvervIndexDKServiceIndexDK