Цитата дня:

Бог живе там, куди ти дозволяєш Йому ввійти.
Яцек Кшиштофович.

Патріарх Кирил образився на Католицьку Церкву за підтримку України

Виступаючи 28 травня у Москві в приміщенні Міністерства іноземних справ Російської Федерації, Патріарх Московський Кирил говорив також про стосунки з Католицькою Церквою та ситуацію в Україні.

Він згадав про очікування РПЦ від нового Папи Римського, яким минулого року став Франциск. За словами Кирила, Ватикан і Російська Православна Церква зійшлися у питаннях відстоювання традиційних моральних цінностей, а також захисту християн у країнах, де їх права зневажаються.

Проте Патріарху РПЦ не сподобалася, що під час Майдану та російської агресії українців підтримали Католицькі Єпископати, зокрема Польський, Німецький та США. Традиційно Кирил висловив своє незадоволення УГКЦ.

«Ми не змінюємо свого ставлення і свого оптимізму у зв'язку з можливим позитивним розвитком відносин з Римо-Католицькою Церквою, проте в останні місяці у зв'язку зі складною політичною ситуацією на Україні на ці відносини впала тінь. Українська Греко-Католицька Церква, підпорядкована Святому Престолу, займається прямою політичною діяльністю, на жаль, використовуючи різкі русофобські гасла і заяви, а також супроводжує свої публічні декларації прямими випадами проти Російської Православної Церкви. Ми з жалем констатували, що деякі національні конференції католицьких єпископів, такі як Німецька, Польська та Американська, також відкрито підтримали цю позицію», – поскаржився Патріарх РКЦ.

Місією РПЦ Патріарх Кирил вважає примирення людей, тому що їхня паства є і на сході, і на заході.

Усю промому Патріарха Кирила подає офіційний сайт Московського Патріархату.

Нагадаємо, в РПЦ не раз заявляли, що греко-католики їм заважають у діалозі з Ватиканом.

Джерело:CREDO

Залишайте свої коментарі

0 / 300 Обмежання символів
Ваш текст повинен бути між 10-300 символів
  • Коментарів немає
ShoppingASEhandelASErhvervIndexDKServiceIndexDK