Цитата дня:

Неможливе в людей, можливе є в Бога
(Лк. 18,27).

"...усе, що ви зробили одному з моїх братів найменших – ви мені зробили." (Мт. 25,40)

Ми живемо в час, коли нашу державу стараються втягнути в військовий конфлікт, час, коли в державі економічна та політична криза, час, коли наша держава майже не піклується про дітей-сиріт, час, коли всі християни задумуються над сенсом свого життя, тому, що співпереживають з нашим Господом Ісусом Христом. Час Великого посту - це не тільки щира молитва та піст, але й добра нагода для дій милосердя. Парафіяльна спільнота церкви  Воздвиження Чесного Хреста міста Надвірна, зібравши продукти із великопосних відправ-сорокоустів, здійснили візит в середу до Надвірнянського Будинку дитини та в п'ятницю до сиротинця Святого Миколая міста Коломиї.

Щедрі пакети харчової продукції, а це: різного виду солодощі, цукор, фрукти, хлібобулочні вироби, соки, до сиротинців привіз о. Ігор Шліхутка. «Кожного разу ми підтримуємо наш Будинок дитини, як можемо, а цього року вирішили підтримати також і сиротинець Святого Миколая, яким опікується Коломийсько-Чернівецька єпархія. Оскільки знаємо, що ці діти потребують особливої уваги і піклування», - сказав священик.

З особливою радістю та гостинністю працівники Будинку дитини, діти і сестри-Мироносиці зустрічали гостей-доброчинців. Всі вони дякували парафіянам храму та священнослужителю і запевнили про свою щиру молитву.

Прес-служба Надвірнянського Деканату

Залишайте свої коментарі

0 / 300 Обмежання символів
Ваш текст повинен бути між 10-300 символів
  • Коментарів немає
ShoppingASEhandelASErhvervIndexDKServiceIndexDK