Цитата дня:

Це привілей святих — чітко бачити свою гріховність. Вони справді плакали над своїми гріхами, але одночасно вміли прославляти Бога за Його милосердя.
Томаш Галік.

Вандали осквернили греко-католицький храм в Коломиї для інформаційної провокації

Вночі з 15 на 16 березня 2014 року невідомі осквернили греко-католицький храм Богоявлення Господнього у Коломиї. Здійснено провокаційний розпис фарбою вхідних дверей і зовнішніх стін ненормативною лексикою про президента Російської Федерації Володимира Путіна. Після цього в інтернеті з'явились повідомлення, що на Прикарпатті «націоналістами» було осквернено православний храм.

Як зауважив в коментарі РІСУ прес-секретар Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ о. Василь Перцович, провокатори, які це робили, не надто розбирались в конфесійних приналежностях і прийняли храм УГКЦ за православний, а потім продовжили провокацію, поширюючи неправдиву інформацію в Інтернеті. Своїми діями вандали намагаються нав’язати політичне і релігійне протистояння громадянам України», - зазначив він.

Він також закликав не піддаватися на всякі фальшиві і наклепницькі овідомлення, які збурюють релігійні чи політичні протистояння в Україні.

Нагадаємо, 15 березня зранку було здійснено підпал монастирського дерев'яного храму святого пророка Іллі в с. Дора (Яремча, Івано-Франківська область). Святиню звели на Гуцульщині 1938 року.  Як повідомляють місцеві жителі,  зранку вони бачили кількох невідомих чоловіків, котрі вкинули коктейль Молотова у святиню і швидко зникли на автомобілі. Внаслідок пожежі ніхто з людей не постраждав. Святиня належала монахам студійського уставу Української Греко-Католицької Церкви.

Джерело

Залишайте свої коментарі

0 / 300 Обмежання символів
Ваш текст повинен бути між 10-300 символів
  • Коментарів немає
ShoppingASEhandelASErhvervIndexDKServiceIndexDK