Цитата дня:

Навіть якщо всі покинуть тебе, пам'ятай, що Бог стоїть біля тебе з широко розпростертими руками. він завжди тебе прийме. Він завжди відновить твою вартість.
Джоел Остін.
 • Прохання про молитву

  Валя 13.09.2017 06:33
  За навернення
  Прошу допомогу у молитві за мою дочку Світлану за навернення до дітей та Господа Бога нашого. Допоможіть ...

  Детальніше...

   
 • Прохання про молитву

  Іван 07.09.2016 19:24
  за мою покійну матір
  прохання про молитву СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! уклінно прошу помолитися за мою покійну матір Марію. з ...

  Детальніше...

Будьте як діти

Господь сказав: «Істинно кажу вам: Якщо ви не навернетеся і не станете, як діти, не ввійдете в Небесне Царство» (Мт. 18:3).

Як ми повинні розуміти цю цитату з Біблії? Господь говорить до нас, щоби ми стали подібними до дітей.

Давайте подивимося, які вчинки здійснює дитина і, якою є її духовне життя. Коли карають дитину, вона плаче, а коли її хвалять – радіє. Якщо дитину в чомусь докоряють, то переважно вона не гнівається і дуже швидко забуває докори та образи. Похвалою дитина не гордиться і практично не звертає на неї уваги. Навіть, якщо в чомусь похвалять іншу дитину, то вона не ревнує і не переживає.

Дитина ні з ким не судиться і не сперечається, не зневажає нікого і не відчуває ненависті, бо їй невідоме це  почуття. Дитина нічим не володіє, нікого не осуджує, нікому не завидує, не насміхається над своїм ближнім, не відчуває ворожості. Дитина не може лицемірити, не прагне світської слави та почестей, не забирає чужого багатства.

Дитина не прагне розкоші та багатства.

Вона ні про що не турбується, не боїться ні голоду, ні звірів, ні війни, ні переслідувань.

Живучи в багатстві, дитина не гордиться своїми статками. Перебуваючи в бідності, дитина не переживає про це. Побачивши жінку, не відчуває до неї пристрасті. Ідеальна дитина – це втілення краси, смирення, радості та доброти.

Сама, не усвідомлюючи того, дитина живе за Божими законами, не відповідає злом за зло, не тримає образи, не турбується про свої потреби тим самим, уповає завжди на Бога. Саме про ці найкращі людські риси, які притаманні дітям, говорить Господь.

Він радить людям взяти всі найкращі якості, які ми бачимо в дітях.

За матеріалами: http://bible-facts.ru

Залишайте свої коментарі

0 / 300 Обмежання символів
Ваш текст повинен бути між 10-300 символів
 • Коментарів немає
ShoppingASEhandelASErhvervIndexDKServiceIndexDK